• Protetyka stomatologiczna

  Nasze doświadczenie jest gwarancją Państwa uśmiechu.

  CZYTAJ
 • Stomatologia estetyczna

  Państwa piękny, biały uśmiech, to źródło radości i sukcesu. To nasz cel.

  CZYTAJ
 • Implanty stomatologiczne

  Samodzielnie wykonywane zabiegi implantologiczne. Bierzemy odpowiedzialność za to co robimy.

  CZYTAJ
 • Profilaktyka

  Pomogamy zapobiegać, ratujemy co można, poddać się i wyrwać ząb, zawsze się zdąży.

  CZYTAJ
 • Ortodonta

  Aparat, to jeden z elementów drogi do pięknego uśmiechu. Sprawdź nasze doświadczenie.

  CZYTAJ

Wyposażenie

Jeden z podstawowych filarów działania naszego gabinetu, to nowoczesna technologia, dlatego w gabinecie staramy się wprowadzać na bieżąco wszelkie nowości, które pojawiają się w branży stomatologicznej. Jesteśmy pierwszym prywatnym gabinetem stomatologicznym wyposażonym w panoramiczny rentgen RTG. Realizując wiele prac z zakresu implantologii, protetyki i ortodoncji jesteśmy w stanie samodzielnie i na bieżąco zdiagnozować wszelkie problemy.

Leczenie kanałowe przeprowadzamy pod mikroskopem stomatologicznym, dzięki czemu jesteśmy w stanie precyzyjnie dotrzeć i wypełnić nawet najbardziej skomplikowane przypadki. Weryfikację poprawności przeprowadzonego zabiegu zapewnia własny sprzęt do radiowizjografii (cyfrowe, punktowe prześwietlenie zęba).

Wszystkie urządzenia zainstalowane w naszym gabinecie spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa potwierdzone certyfikatami międzynarodowymi i krajowymi.

Autor: Lekarz stomatolog

lek. stom. Dorota Ulanowska, specjalista protetyk 2. stopnia - dyplom lekarza stomatologa uzyskałam w 1993 roku w Akademii Medycznej w Gdańsku. W 1994 roku otworzyłam prywatny gabinet stomatologiczny. Posiadam specjalizację ze stomatologii zachowawczej i protetyki stomatologicznej. Moja praca jest moją pasją, dlatego stale podnoszę swoje kwalifikacje, od lat uczestnicząc w krajowych i zagranicznych konferencjach oraz sympozjach. Więcej informacji na mój temat można znaleźć w zakładce Nasz gabinet .