• Protetyka stomatologiczna

  Nasze doświadczenie jest gwarancją Państwa uśmiechu.

  CZYTAJ
 • Stomatologia estetyczna

  Państwa piękny, biały uśmiech, to źródło radości i sukcesu. To nasz cel.

  CZYTAJ
 • Implanty stomatologiczne

  Samodzielnie wykonywane zabiegi implantologiczne. Bierzemy odpowiedzialność za to co robimy.

  CZYTAJ
 • Profilaktyka

  Pomogamy zapobiegać, ratujemy co można, poddać się i wyrwać ząb, zawsze się zdąży.

  CZYTAJ
 • Ortodonta

  Aparat, to jeden z elementów drogi do pięknego uśmiechu. Sprawdź nasze doświadczenie.

  CZYTAJ

Witam lek. stomatolog D. Ulanowska, Tczew

Właśnie odwiedzasz nasz wyjątkowy gabinet, który mieści się w przy ul. Kubusia Puchatka 5 lokal 1, Tczew. Został zorganizowany, aby opiekować się pacjentami od momentu pierwszego zgłoszenia, poprzez leczenie i dalej, aż do opieki po wyleczeniu. Naszą historię budujemy na trzech nierozerwalnych filarach: wiedzy, doświadczeniu i technologii.

Centrum Stomatologiczne istnieje od 1994 roku. Od początku właścicielem jest lekarz stomatolog Dorota Ulanowska, specjalista protetyki stomatologicznej 2. stopnia.

Początkowo gabinet mieścił się na terenie jednostki wojskowej w Tczewie. Profesjonalizm usług i fachowe podejście lekarskie zaowocowały dużym wzrostem liczby pacjentów. Z tego powodu w 2001 r. działalność została przeniesiona do nowo wybudowanego lokalu mieszczącego się przy ulicy Kubusia Puchatka 5 lokal 1, Tczew.

Wówczas Gabinet wzmocnił swoją pozycję na ryku usług stomatologicznych. Coraz częściej klientami Centrum Stomatologicznego byli nie tylko pacjenci z regionu, ale całego kraju, a nawet z zagranicy, przebywający w Polsce na wakacjach. Wraz ze wzrostem prestiżu Gabinetu otworzyły się nowe perspektywy na przyszłość. W związku z tym działalność jest nastawiona na ciągłe unowocześnianie usług, aby w konsekwencji podwyższać komfort obsługi pacjentów. Gabinet jest posiadaczem certyfikatu ISO 9001:2000, potwierdzającego wysoką jakość wykonywanych zabiegów.

lek. stomatolog Dorota Ulanowska, specjalista protetyk 2 st.:

Stomatolog TczewDyplom lekarza stomatologa uzyskałam w 1993 roku w Akademii Medycznej w Gdańsku. W 1994 roku otworzyłam prywatny gabinet stomatologiczny. Posiadam specjalizację ze stomatologii zachowawczej i protetyki stomatologicznej. Moja praca jest moją pasją, dlatego stale podnoszę swoje kwalifikacje, od lat uczestnicząc w krajowych i zagranicznych konferencjach oraz sympozjach. Wiedzę tam zdobytą przenoszę wprost do mojego gabinetu, by lepiej pomagać nowym pacjentom, szybko i rzetelnie rozwiązywać ich złożone problemy. Inwestuję w wysokiej klasy sprzęt stomatologiczny. W swoim gabinecie łączę wieloletnie doświadczenie oraz postęp i nowoczesność. Wraz z personelem starannie kontrolujemy przebieg dezynfekcji i sterylizacji narzędzi oraz urządzeń. Wszystko po to, aby wysoka jakość usług była znakiem firmowym gabinetu. Wizyty w gabinecie proponuję wymagającym pacjentom, którzy cenią sobie nowoczesność, komfort i bezbolesne leczenie. Gwarantuję obsługę na najwyższym poziomie w każdej dziedzinie stomatologii od wypełnień przez leczenie kanałowe, protetykę, chirurgię, aż do implantów i stomatologii estetycznej.

Zapraszam także na mój profil Facebook.

Czytaj także:

Autor: Lekarz stomatolog

lek. stom. Dorota Ulanowska, specjalista protetyk 2. stopnia - dyplom lekarza stomatologa uzyskałam w 1993 roku w Akademii Medycznej w Gdańsku. W 1994 roku otworzyłam prywatny gabinet stomatologiczny. Posiadam specjalizację ze stomatologii zachowawczej i protetyki stomatologicznej. Moja praca jest moją pasją, dlatego stale podnoszę swoje kwalifikacje, od lat uczestnicząc w krajowych i zagranicznych konferencjach oraz sympozjach. Więcej informacji na mój temat można znaleźć w zakładce Nasz gabinet .