• Protetyka stomatologiczna

  Nasze doświadczenie jest gwarancją Państwa uśmiechu.

  CZYTAJ
 • Stomatologia estetyczna

  Państwa piękny, biały uśmiech, to źródło radości i sukcesu. To nasz cel.

  CZYTAJ
 • Implanty stomatologiczne

  Samodzielnie wykonywane zabiegi implantologiczne. Bierzemy odpowiedzialność za to co robimy.

  CZYTAJ
 • Profilaktyka

  Pomogamy zapobiegać, ratujemy co można, poddać się i wyrwać ząb, zawsze się zdąży.

  CZYTAJ
 • Ortodonta

  Aparat, to jeden z elementów drogi do pięknego uśmiechu. Sprawdź nasze doświadczenie.

  CZYTAJ

Polityka jakości w naszym gabinecie

Od początku istnienia gabinetu dużą wagę przywiązujemy do ciągłego podnoszenia poziomu usług, umożliwia nam to spójna polityka jakości. Do tej pory nasz gabinet odwiedziły dziesiątki tysięcy pacjentów. Nie sposób uniknąć pomyłek i błędów. Ważne jednak jest, aby mieć świadomość co należy poprawić i umieć to dostrzec. Sukces gabinetu budujemy na ciągłym doskonaleniu, usprawnianiu i unowocześnianiu stosowanych przez nas procedur. Tylko konsekwentna polityka poprawiania jakości usług gabinetu jest gwarancją zadowolenia pacjentów.

Polityka jakości gabinetu: założenia

 • Regulacje prawne
  Status NZOZ zobowiązuje do stosowania najwyższych standardów prawnych i etycznych.
  czytaj
 • Gospodarka lekami
  Systemowe gospodarowanie lekami zapewnia bezpieczeństwo Pacjentom. Nasze oprogramowanie ułatwia utrzymanie najwyższych standardów w tym zakresie.
  czytaj
 • Standaryzacja procedur
  Wdrożenie certyfikatu ISO 9001 wymusiło na nas ustandaryzowanie procedur. Spójny opis czynności i stałe doskonalenie procesów zapewnia najwyższy standard obsługi.
  czytaj
 • Wyposażenie
  Jeden z podstawowych filarów działania naszego gabinetu, to nowoczesna technologia. W gabinecie staramy się wprowadzać na bieżąco wszelkie nowości, które pojawiają się w branży stomatologicznej.
  czytaj
 • Higiena
  Nasz Gabinet od ponad 10 lat posiada status NZOZ - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Placówki NZOZ podlegają znacznie bardziej rygorystycznym przepisom niż zwykłe gabinety.
  czytaj
 • Szkolenia
  Ciągłe samokształcenie jest jedyną gwarancją stosowania najnowszych osiągnięć medycyny. Wprowadzanie nowości stomatologicznych jest naszą pasją, a pacjentom daje gwarancję, że zostali przyjęci według najnowszych standardów.
  czytaj
 • Przyjmowanie pacjentów
  W naszym gabinecie pracę jednego lekarza wspierają dwie asystentki stomatologiczne. Zależy nam, aby wszyscy Pacjenci byli obsłużeni w komfortowych warunkach.
  czytaj
 • Rejestracja pacjentów
  Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii rejestracja pacjentów jest bardzo prosta. Oferujemy do Państwa dyspozycji 5 różnych sposobów umówienia wizyty.
  czytaj

Czytaj także:

Autor: Lekarz stomatolog

lek. stom. Dorota Ulanowska, specjalista protetyk 2. stopnia - dyplom lekarza stomatologa uzyskałam w 1993 roku w Akademii Medycznej w Gdańsku. W 1994 roku otworzyłam prywatny gabinet stomatologiczny. Posiadam specjalizację ze stomatologii zachowawczej i protetyki stomatologicznej. Moja praca jest moją pasją, dlatego stale podnoszę swoje kwalifikacje, od lat uczestnicząc w krajowych i zagranicznych konferencjach oraz sympozjach. Więcej informacji na mój temat można znaleźć w zakładce Nasz gabinet .