• Protetyka stomatologiczna

  Nasze doświadczenie jest gwarancją Państwa uśmiechu.

  CZYTAJ
 • Stomatologia estetyczna

  Państwa piękny, biały uśmiech, to źródło radości i sukcesu. To nasz cel.

  CZYTAJ
 • Implanty stomatologiczne

  Samodzielnie wykonywane zabiegi implantologiczne. Bierzemy odpowiedzialność za to co robimy.

  CZYTAJ
 • Profilaktyka

  Pomogamy zapobiegać, ratujemy co można, poddać się i wyrwać ząb, zawsze się zdąży.

  CZYTAJ
 • Ortodonta

  Aparat, to jeden z elementów drogi do pięknego uśmiechu. Sprawdź nasze doświadczenie.

  CZYTAJ

Galeria: Protetyka: protezy, mosty, korony

W gabinecie wykonujemy bardzo dużo prac protetycznych, ortodontycznych i implantologicznych. Przebieg leczenia jest dokumentowany zdjęciami, dzięki czemu Pacjenci mogą w prosty sposób porównać stan przed i po zabiegu.

Galeria protez, mostów i koron

Zapraszamy do naszej galerii prac z zakresu protetyki, implantologii i ortodoncji, gdzie można zobaczyć niektóre z wyleczonych przypadków:

Aby zapewnić Państwu poczucie pewności i bezpieczeństwa stosujemy najnowszy sprzęt stomatologiczny (galeria wyposażenia) oraz stale doskonalimy swoją wiedzę (galeria certyfikatów).

 

Autor: Lekarz stomatolog

lek. stom. Dorota Ulanowska, specjalista protetyk 2. stopnia - dyplom lekarza stomatologa uzyskałam w 1993 roku w Akademii Medycznej w Gdańsku. W 1994 roku otworzyłam prywatny gabinet stomatologiczny. Posiadam specjalizację ze stomatologii zachowawczej i protetyki stomatologicznej. Moja praca jest moją pasją, dlatego stale podnoszę swoje kwalifikacje, od lat uczestnicząc w krajowych i zagranicznych konferencjach oraz sympozjach. Więcej informacji na mój temat można znaleźć w zakładce Nasz gabinet .