• Protetyka stomatologiczna

  Nasze doświadczenie jest gwarancją Państwa uśmiechu.

  CZYTAJ
 • Stomatologia estetyczna

  Państwa piękny, biały uśmiech, to źródło radości i sukcesu. To nasz cel.

  CZYTAJ
 • Implanty stomatologiczne

  Samodzielnie wykonywane zabiegi implantologiczne. Bierzemy odpowiedzialność za to co robimy.

  CZYTAJ
 • Profilaktyka

  Pomogamy zapobiegać, ratujemy co można, poddać się i wyrwać ząb, zawsze się zdąży.

  CZYTAJ
 • Ortodonta

  Aparat, to jeden z elementów drogi do pięknego uśmiechu. Sprawdź nasze doświadczenie.

  CZYTAJ

Po pierwsze WIEDZA…

W naszym gabinecie dużą wagę przykładamy do szkoleń. Chcemy, aby u nas Pacjenci mogli korzystać z najnowszych osiągnięć stomatologii. Dzięki regularnym szkoleniom z zakresu implantologii, ortodoncji i protetyki jesteśmy w stanie zapewnić Pacjentom pełen wachlarz usług wykonywanych samodzielnie. Staramy się precyzyjnie określać cele, które chce osiągnąć pacjent, a znajomość wielu dziedzin pozwala nam zaproponować szerokie spektrum rozwiązań.

Zdarza się, że Pacjenci przychodzą do gabinetu z gotowym rozwiązaniem, np. „chcę usunąć ten ząb”, „chcę zrobić protezę”. W stomatologii, patrząc nie na problem, a na efekt, który chce osiągnąć pacjent, możemy zaoferować szereg innych, alternatywnych metod leczenia. Głęboka wiedza i znajomość najnowszych trendów zapewnia, że dobrana metoda będzie optymalna.

Postaw na Wiedzę! Zapraszamy do naszego gabinetu.

Autor: Lekarz stomatolog

lek. stom. Dorota Ulanowska, specjalista protetyk 2. stopnia - dyplom lekarza stomatologa uzyskałam w 1993 roku w Akademii Medycznej w Gdańsku. W 1994 roku otworzyłam prywatny gabinet stomatologiczny. Posiadam specjalizację ze stomatologii zachowawczej i protetyki stomatologicznej. Moja praca jest moją pasją, dlatego stale podnoszę swoje kwalifikacje, od lat uczestnicząc w krajowych i zagranicznych konferencjach oraz sympozjach. Więcej informacji na mój temat można znaleźć w zakładce Nasz gabinet .