• Protetyka stomatologiczna

  Nasze doświadczenie jest gwarancją Państwa uśmiechu.

  CZYTAJ
 • Stomatologia estetyczna

  Państwa piękny, biały uśmiech, to źródło radości i sukcesu. To nasz cel.

  CZYTAJ
 • Implanty stomatologiczne

  Samodzielnie wykonywane zabiegi implantologiczne. Bierzemy odpowiedzialność za to co robimy.

  CZYTAJ
 • Profilaktyka

  Pomogamy zapobiegać, ratujemy co można, poddać się i wyrwać ząb, zawsze się zdąży.

  CZYTAJ
 • Ortodonta

  Aparat, to jeden z elementów drogi do pięknego uśmiechu. Sprawdź nasze doświadczenie.

  CZYTAJ

Nasz gabinet to nowoczesność i doświadczenie

Właśnie odwiedzasz nasz wyjątkowy gabinet, który został zorganizowany, aby opiekować się pacjentami od momentu pierwszego zgłoszenia, poprzez leczenie i dalej, aż do opieki po wyleczeniu. Od początku placówką zarządza lekarz stomatolog Dorota Ulanowska, spec. protetyki II stopnia. Nasz adres od zawsze to: Tczew, ul. Kubusia Puchatka 5 lok. 1 (wejście z rogu budynku). Naszą historię budujemy na trzech nierozerwalnych filarach: wiedzy, doświadczeniu i technologii.

Stomatolog Tczew

Wiedza

Nieustanne kształcenie jest podstawą działania naszego gabinetu. Regularnie uczestniczymy w szkoleniach z zakresu implantologii, protetyki i ortodoncji. Regularnie poszerzamy wiedzę zarówno w kraju, jak i za granicą. Łączymy wiedzę zdobywaną w poszczególnych dziedzinach tak, aby móc kompleksowo leczyć naszych pacjentów.

Nasz stomatolog - Ortodonta, Protetyk, Implantolog - Tczew

Doświadczenie

Nasza historia to setki wykonanych prac protetycznych, 15 lat doświadczeń w samodzielnym zakładaniu implantów i aparatów ortodontycznych, to tysiące wyleczonych pacjentów. Wiedza i technologia poparta przez doświadczenie. W różnych dziedzinach życia ważne są różne aspekty, ale chyba nigdzie, tak jak w stomatologicznym, ważny jest stomatolog i jego doświadczenie, które zapewnia pacjentom poczucie bezpieczeństwa.

stomatolog

Technologia

Jesteśmy pierwszym gabinetem w Tczewie, który samodzielnie rozpoczął zakładanie implantów, pierwszym prywatnym gabinetem, który wprowadził RTG pantomograficzne, naszym zdaniem skuteczna stomatologia bez nowoczesnej technologii nie istnieje.